Opdateret: 21-04-2017

Rygnr Navn Klub/Team
1   Alexander Kamp   Team VéloCONCEPT
2   Rasmus Guldhammer Poulsen   Team VéloCONCEPT
3   Michael Carbel Svendgaard   Team VéloCONCEPT
4   Michael Reihs   Team VéloCONCEPT
5   Mads Baadsgaard Rahbek   Team VéloCONCEPT
6   Niklas Eg   Team VéloCONCEPT
7   Thomas Nybo Riis   Team VéloCONCEPT
8   Nicolaj Moltke Steen   Team VéloCONCEPT
9   Mark Sehested Pedersen   Team VéloCONCEPT
10   Kasper Asgreen   Team VéloCONCEPT
11   Anthon Charmig   Team VéloCONCEPT
12   Troels Rønning Vinther   Riwal Platform Cycling Team
13   Chris Anker Sørensen   Riwal Platform Cycling Team
14   Andreas Lorentz Kron   Riwal Platform Cycling Team
15   Andreas Stokbro Nielsen   Riwal Platform Cycling Team
16   Jesper Mørkøv   Riwal Platform Cycling Team
17   Jonas Aaen Jørgensen   Riwal Platform Cycling Team
18   Jonas Gregaard Wilsly   Riwal Platform Cycling Team
19   Kasper Würtz Schmidt   Riwal Platform Cycling Team
20   Nicolai Brøchner   Riwal Platform Cycling Team
21   Patrick Clausen   Riwal Platform Cycling Team
22   Stefan Djurhuus   Riwal Platform Cycling Team
23   Tobias Mørch Kongstad   Riwal Platform Cycling Team
24   Martin Mortensen   coloQuick - CULT
25   Anders Hardahl   coloQuick - CULT
26   Christian Moberg Jørgensen   coloQuick - CULT
27   Dennis Herforth Jensen   coloQuick - CULT
28   Daniel Bligaard Lyhne   coloQuick - CULT
29   Jesper Schultz   coloQuick - CULT
30   Louis Bendixen   coloQuick - CULT
31   Jesper Odgaard Nielsen   coloQuick - CULT
32   Mathias Krigbaum   coloQuick - CULT
33   Rasmus Bøgh Wallin   coloQuick - CULT
34   Rune Almindsø Andersen   coloQuick - CULT
35   Torkil Veyhe   coloQuick - CULT
36   Christoffer Lisson   BHS-Almeborg-Bornholm
37   Emil Toudal   BHS-Almeborg-Bornholm
38   Jannik Hyldtoft Hansen   BHS-Almeborg-Bornholm
39   Jesper Juul Andreasen   BHS-Almeborg-Bornholm
40   Mads Olander Hjort   BHS-Almeborg-Bornholm
41   Mathias Bregnhøj   BHS-Almeborg-Bornholm
42   Mathias Skov-Jensen   BHS-Almeborg-Bornholm
43   Morten Hulgaard   BHS-Almeborg-Bornholm
44   Morten Øllegaard   BHS-Almeborg-Bornholm
45   Simon Bigum   BHS-Almeborg-Bornholm
46   Steffen Munk Christiansen   BHS-Almeborg-Bornholm
47   Søren Malling Siggaard   BHS-Almeborg-Bornholm
48   Aske Louring Vorre   Team Giant - Castellli
49   Casper Pedersen   Team Giant - Castellli
50   Casper Von Folsach   Team Giant - Castellli
51   Emil Nygaard Vinjebo   Team Giant - Castellli
52   Jakob Egholm   Team Giant - Castellli
53   Mathias Norsgaard Jørgensen   Team Giant - Castellli
54   Mikkel Bjerg   Team Giant - Castellli
55   Nicklas Bøje Pedersen   Team Giant - Castellli
56   Nicklas Overgaard Amdi Pedersen   Team Giant - Castellli
57   Rasmus Byriel Iversen   Team Giant - Castellli
58   Rasmus Christian Quaade   Team Giant - Castellli
59   Thomas Edemann Jensen   Team Giant - Castellli
60   Mathias Lindberg Mortensen   Christina Jewelry-KUMA
61   Christian Ingeman Lindquist   Christina Jewelry-KUMA
62   Marcus Bønlykke   Christina Jewelry-KUMA
63   Daniel Crista   Christina Jewelry-KUMA
64   Filip Bengtsson   Christina Jewelry-KUMA
65   Fredrik Ludvigsen   Christina Jewelry-KUMA
66   Hampus André Anderberg   Christina Jewelry-KUMA
67   Jonas Nordkroggård   Christina Jewelry-KUMA
68   Mads Corell   Christina Jewelry-KUMA
69   Maximilian Hoffmann   Christina Jewelry-KUMA
70   Morten Høberg   Christina Jewelry-KUMA
71   Morten Gadgaard   Christina Jewelry-KUMA
72   Christian Nykvist Larsen   Team WasteApp - AVIS
73   Dávur Magnussen   Team WasteApp - AVIS
74   Jacob Mørkøv   Team WasteApp - AVIS
75   Joakim Mikkel Svensson   Team WasteApp - AVIS
76   Kasper Thomsen   Team WasteApp - AVIS
77   Nicolai Stegmann   Team WasteApp - AVIS
78   Anders Krogh Jensen   Team OK Kvickly Odder
79   Frederik Lund   Team OK Kvickly Odder
80   Jonas Rernböck   Team OK Kvickly Odder
81   Kasper Andersen   Team OK Kvickly Odder
82   Mikkel Skjellerup   Team OK Kvickly Odder
83   Nikolaj Henning   Team OK Kvickly Odder
84   Andreas Holm Gylling   Team AURA Energi - CK Aarhus
85   Frederik Muff   Team AURA Energi - CK Aarhus
86   Jakob Frandsen   Team AURA Energi - CK Aarhus
87   Nils Lau Nyborg Broge   Team AURA Energi - CK Aarhus
88   August Mors Poulsen   Team AURA Energi - CK Aarhus
89   Adam Toftemark   Team Georg Berg Cycling Elite
90   Mathias Mortensen   Team Georg Berg Cycling Elite
91   Silas Toftemark   Team Georg Berg Cycling Elite
92   Andreas Brandt Aidel   Hammel Cykle Klub
93   Jeppe Aaskov Pallesen   Hammel Cykle Klub
94   Sebastian Baldtzar Rasmussen   Hammel Cykle Klub
95   Silas Zacharias Clemmensen   Hammel Cykle Klub
96   Frederik Zeuner   Herning Cykle Klub
97   Kristian Arnth Sørensen   Herning Cykle Klub
98   Peter Kjær Nielsen   Herning Cykle Klub
99   Alexander Bojsen   Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater
100   Nicolai Christensen   Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater
101   Anton Elfarsson   Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater
102   Rasmus Esmann Ginnerup   Thy Cykle Ring
103   Mads Lilholm Meyer   Vejle Cykel Klub
104   Søren Pedersen   Vejle Cykel Klub
105   Thomas Guldhammer   Vejle Cykel Klub
106   Patrik Rybardt   CK Ringen
107   Kasper Linde Jørgensen   Cykling Odense
108   Jacob Gye Madsen   Team AURA Energi - CK Aarhus

anonce                                                                                     


 

Joomla templates by a4joomla